Placówki medyczne, w których wykonuję praktykę lekarską:


Centrum Medyczne PROFILAKTYKA    

 
    Ruda Śląska
    ul. Piłsudskiego 129
    tel. 32 706 99 10
    www.centrumprofilaktyka.pl

   

W Centrum Medycznym PROFILAKTYKA udzielam porad prywatnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W przypadku zaistnienia wskazań do badania, w trakcie konsultacji w moim gabinecie, wykonuję diagnostykę USG.

Porady lekarskie w ośrodku realizowane są na zasadach komercyjnych, cena wizyty wynosi 200 zł.

Jestem do Państwa dyspozycji po wcześniejszym umówieniu wizyty pod numerem telefonu 32-706-99-10. W razie potrzeby można kontaktować się bezpośrednio ze mną, pod moim osobistym numerem telefonu: 508-389-380


KLINIKA NIEBOROWICE


    Nieborowice (koło Gliwic)
    ul. Kasztanowa 5
    tel. 32 213 42 00
    www.klinika-nieborowice.pl

   

W szpitalu ortopedycznym KLINIKA NIEBOROWICE udzielam porad specjalistycznych oraz przeprowadzam zabiegi operacyjne z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Klinika Nieborowice zaliczana jest do czołowych ośrodków w kraju zajmujących się leczeniem schorzeń i urazów narządu ruchu. Szpital dysponuje nowoczesnymi salami operacyjnymi oraz komfortowymi pokojami szpitalnymi, w których zapewniona jest całodobową, fachowa opieka medyczna. Ośrodek dysponuje pełnym zapleczem diagnostycznym (RTG, USG, TK, MR). Wszystkie zabiegi w Klinice Nieborowice wykonuję z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik operacyjnych oraz wysokiej klasy sprzętu medycznego.

Usługi medyczne w Szpitalu realizowane są na zasadach komercyjnych, cena wizyty wynosi 300 zł.
Wizytę należy umówić telefonicznie pod numerem telefonu 32 213-42-00 lub 32 213-42-04